I. ZGROMADZENIE FUNDATORÓW

1. Prof. dr hab. Adam Jezierski – rektor Uniwersytetu Wrocławskiego, Przewodniczący.
  2. Prof. dr hab. inż. Cezary Madryas – rektor Politechniki Wrocławskiej.
  3. Prof. dr hab. Tadeusz Trziszka – rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
  4. Prof. dr hab. Marek Ziętek – rektor Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  5. Prof. dr hab. Andrzej Kaleta – rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
  6. Prof. dr hab. Andrzej Rokita – rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
  7. Prof. Piotr Kielan – rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
  8. Dr inż. Tomasz Wójcik – przewodniczący NSZZ ,,Solidarność” Politechniki Wrocławskiej.
  9. Dr Andrzej Dąbrowski – przewodniczący NSZZ ,,Solidarność” Uniwersytetu Wrocławskiego.
  10. Dr inż. Włodzimierz Kita – przewodniczący NSZZ ,,Solidarność” Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
  11. Prof. dr hab. Jędrzej Chumiński – przewodniczący NSZZ ,,Solidarność” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
  12. Dr hab. Kazimierz Witkowski – przewodniczący NSZZ ,,Solidarność” Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
  13. Prof. Czesław Chwiszczuk – przewodniczący NSZZ ,,Solidarność” Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
  14. Mgr Iwona Jędrychowska – przewodnicząca NSZZ ,,Solidarność” Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  15. Dr Zbigniew Jurzyk – przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

II. RADA FUNDACJI

1. Prof. dr hab. Andrzej Mulak – Przewodniczący Rady Fundacji – przedstawiciel Politechniki Wrocławskiej
2. Mgr inż. Cecylia Biegańska – Sekretarz Rady – przedstawiciel Politechniki Wrocławskiej
3. Dr Zbigniew Najsarek – przedstawiciel Akademii Wychowania Fizycznego
4. Mgr Iwona Jędrychowska – przedstawiciel Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
5. Prof. dr hab. Janusz Drożdżyński – przedstawiciel Uniwersytetu Wrocławskiego
6. Mgr Krzysztof Gwara – przedstawiciel Uniwersytetu Przyrodniczego